loader

Hoofd-

Sinusitis

Analogen zijn goedkoper dan Nasonex, de prijs van Russische en geïmporteerde vervangende producten

Nasonex is een geneesmiddel dat wordt geproduceerd in de vorm van een spray die is bedoeld om allergische reacties van de luchtwegen te weerstaan. Bovendien behandelt het medicijn effectief rhinitis en sinusitis. Ondanks de voldoende effectiviteit heeft het medicijn één nadeel - het heeft te dure kosten. Gezien deze omstandigheid zijn veel patiënten geïnteresseerd in de vraag: heeft Nasonex vergelijkbare vervangers voor een meer betaalbare prijs??

Indicaties voor het gebruik van Nasonex

  • Allergische rhinitis - chronisch of seizoensgebonden;
  • Aanhoudende sinusitis.

Schrijf geen medicijnen voor

  • Mensen met een intolerantie voor de samenstellende componenten van het product;
  • Infectieziekten van het neusslijmvlies hebben;
  • Een operatie of beschadiging van de bovenste luchtwegen hebben ondergaan;
  • Kinderen onder de 12 jaar.

Bovendien moeten degenen die meerdere vormen van tuberculose hebben, systematische virale infectie voorzichtig zijn..

Kunnen zwangere en zogende vrouwen gebruiken?

Volgens gekwalificeerde artsen wordt behandeling voor zwangere vrouwen en vrouwen die borstvoeding geven niet aanbevolen.

Dit komt doordat er geen gespecialiseerd onderzoek is gedaan naar de toxiciteit en effecten op de foetus. Degenen in de lactatieperiode moeten zelf beslissen of het kind meer wordt geschaad dan het voordeel van een moeder met rhinitis.

Bijwerkingen

  • Bloeden uit de neus en andere slijmafscheidingen;
  • Een branderig gevoel en irritatie in de neus;
  • Ontsteking van het keelholte slijmvlies;
  • Het begin van niezen;
  • Hoofdpijn.

Wijze van toediening en dosering

Gebruiksaanwijzing:

Therapeutische en profylactische dosis - 50 mcg in elk neusgat (2 injecties) eenmaal per dag. Het is toegestaan ​​om het indien nodig te verhogen tot 400 mcg (maximale dosis per dag).

Als de symptomen afnemen, moet de dosis worden verlaagd.

Aanbevelingen en bijzondere gebruiksvoorwaarden

  • Vermijd in de visuele organen te komen;
  • De fles moet voor gebruik worden geschud;
  • Voordat u de inhalator gebruikt, hoeft u niet meer dan 7 correctiepersen te maken;
  • Bijwerkingen, namelijk verschillende irritaties van de neusholte en keelholte, die lang aanhouden, zijn de reden om de therapie stop te zetten.

Hoeveel kost Nazonex: prijs in een apotheek

Dit farmaceutische product kan worden gekocht door naar een apotheek te gaan of online te bestellen vanuit het comfort van uw huis. De prijs hiervoor kan oplopen tot 785 roebel (de informatie is afkomstig van de internetdienst voor het bestellen van medicijnen - apteka.ru, Moskou). Opgemerkt moet worden dat de kosten vrij hoog zijn. Deze omstandigheid dwingt ons te zoeken naar meer betaalbare medicijnen..

Lijst met Russische en geïmporteerde goedkope spray-analogen

Na onderzoek van de farmaceutische markt bleek het een tabel op te stellen waarin de kosten van vergelijkbare fondsen worden vergeleken. Ze hebben een vergelijkbare samenstelling en indicaties..

Analogen zijn goedkoper dan het medicijn NasonexApteka.ru prijs in rub.Piluli.ru prijs in rub.
MoskouSPbMoskouSPb
Fliksonase735751769708
Avamis634650759581
Desrinitis387399407361
Nosephrine384408510-
Nazarel3673981412332
Momat Reno364376434-
Vibrocil284314289256
Nasobek180190197171
Xilen77777162

Fliksonase - (Polen / Spanje)

Voorgeschreven voor de behandeling van seizoensgebonden rhinitis, evenals preventie en de ontwikkeling ervan tot een permanent.

Verboden voor gebruik door kinderen onder de 4 jaar en mensen met intolerantie voor de samenstellende componenten.

Vrouwen in positie en baby's die borstvoeding geven - niet aanbevolen.

Bijwerkingen van het lichaam kunnen een droog gevoel en irritatie zijn, smaakveranderingen. De manifestatie van huiduitslag is niet uitgesloten.

Avamis - (VK)

Dit Britse product is effectief tegen allergische rhinitis bij zowel volwassenen als kinderen ouder dan 2 jaar. Dit is het belangrijkste verschil met andere generieke geneesmiddelen..

De lijst met categorische gebruiksverboden bevat alleen gevoeligheid voor de stoffen waaruit het medicijn bestaat. Niet aanbevolen door Avamis voor mensen met leverdisfunctie.

Tegelijkertijd heeft Avamis geen ernstige invloed op het zieke organisme. De meest voorkomende verschijnselen zijn neusbloedingen en kleine zweren..

Dezrinit - (Tsjechië)

Het medicijn heeft een vrij breed profiel. Dit is het belangrijkste verschil. Het wordt plaatselijk gebruikt om ontstekingen en jeuk bij verschillende dermatitis te elimineren. Bovendien wordt Dezrinit gebruikt voor inademing en behandeling van bronchiale astma. Net als Nasonex maakt dit medicijn het vermogen om weerstand te bieden aan rhinitis, die zich manifesteert in seizoenen of constant en ernstige sinusitis (echter in combinatie met gelijktijdige toediening van antibiotica).

De Tsjechische analoog is gecontra-indiceerd bij overgevoelige patiënten met gelijktijdige neusinfectie en patiënten die onlangs een operatie aan de bovenste luchtwegen hebben ondergaan.

Zwangere en zogende moeders moeten overwegen of het risico voor het ongeboren kind of de baby opweegt tegen het waarschijnlijk gunstige therapeutische effect.

Gelijktijdige negatieve reacties bij nasale toediening kunnen een gevoel van irritatie zijn, namelijk verbranding, jeuk, droogheid van de bovenste luchtwegen, de vorming van bloedstolsels.

Nosefrin - (Russische vervanging)

Een binnenlandse fabrikant biedt een redelijk goede en relatief goedkope vervanging die allergische rhinitis, acute sinusitis (inclusief chronische) zal helpen genezen. Bovendien omvat de competentie van Nosephrin polyposis van de neusholte, wat een schending van de ademhalingsfunctie en geur veroorzaakt..

Schrijf dit medicijn niet voor met een slechte tolerantie van de stroom of de hulpelementen ervan, evenals na recente chirurgische ingrepen en verwondingen van de neusholte. De leeftijdsgrens is afhankelijk van de diagnose. Dus de behandeling van seizoensgebonden allergische rhinitis is verboden voor kinderen jonger dan 2 jaar, sinusitis - tot 12 jaar en polyposis - tot volwassenheid.

Je moet voorzichtig zijn met een tuberculose-infectie (in latente en actieve vormen), een virale of schimmelinfectie en herpes. Vrouwen in positie en moeders die borstvoeding geven Nosephrine wordt niet aanbevolen.

Therapie kan in geïsoleerde gevallen gepaard gaan met een aantal parallelle reacties. Deze omvatten de afscheiding van bloed in de vorm van slijm, stolsels uit de neus, irritatie van de darmen, de vorming van kleine zweren. Bovendien is het optreden van hoofdpijn en niezen niet uitgesloten..

Nazarel - (Tsjechië)

De belangrijkste indicatie is het voorkomen van het begin en de behandeling van reguliere, evenals rhinitis veroorzaakt door allergieën.

Het is niet nodig Nazarel te gebruiken voor kinderen onder de 4 jaar, overgevoelige patiënten. Bovendien is het niet raadzaam om deze remedie te gebruiken in de aanwezigheid van herpes, andere verschillende infectieziekten die de bovenste luchtwegen aantasten. Alleen sterke en effectieve antibiotica kunnen ermee omgaan. Ook moet voorzichtigheid in acht worden genomen na operaties waarbij de bovenste luchtwegen betrokken zijn of die ernstig beschadigd zijn..

In de vorm van bijwerkingen zijn pijn in het hoofd, droogheid en jeuk mogelijk wanneer Nazarel wordt toegediend, het optreden van een onaangename geur en smaak in de mond, evenals allergieën - huiduitslag, zwelling van het gezicht. Langdurige therapie kan een ernstige impact hebben op de stabiele groei van een kind, de intraoculaire druk verhogen en de bijnierschorsfunctie verminderen..

Momat Reno - (India)

De indicaties zijn onder meer een loopneus met seizoensgebonden manifestaties of allergieën, sinusitis van verschillende cursussen. Momat Rhino heeft vergelijkbare indicaties als Nosefrin vanwege de effectiviteit tegen polyposis die leidt tot ademnood.

Het verbod op het gebruik van Indiase medicijnen is van toepassing op overgevoeligheid, chirurgie of ernstig neusletsel. Er is ook een leeftijdsgrens. Het komt volledig overeen met Nosefrin.

Bijwerkingen op het zieke lichaam zijn vaak faryngitis, hoofdpijn, verhoogde intraoculaire druk, bloeding uit de neusholte, irritatie, vergezeld van verbranding.

Vibrocil - (Zwitserland)

Een vrij algemeen en universeel medicijn waarmee u kunt omgaan met acute rhinitis, die werd veroorzaakt door verkoudheid of allergie. Vibrocil kan worden voorgeschreven voor de behandeling van aanhoudende of acute sinusitis. Het Zwitserse medicijn onderscheidt zich door zijn vermogen om een ​​hulpeffect te bieden in acute otitis media. Een ander verschil met de meeste substituten die in het artikel worden overwogen, is het gebruik tijdens de voorbereiding op een operatie of na het verwijderen van de zwelling van de neusholte, die wordt veroorzaakt door interventie op dit gebied..

Vibrocil is gecontra-indiceerd als de patiënt de samenstelling niet verdraagt, atrofische rhinitis heeft of jonger is dan 6 jaar. Het categorische verbod is van toepassing op zwangere vrouwen en vrouwen die borstvoeding geven..

Speciale aandacht dient tijdens de therapie te worden gegeven aan mensen met hart- en vaatziekten, glaucoom en problemen met de schildklier..

Het positieve verschil is dat dit medicijn geen bloedneuzen veroorzaakt. Alleen verbranding en droogheid in de bovenste luchtwegen kunnen als bijwerking optreden..

Nasobek - (Tsjechië)

Het is vermeldenswaard dat het effectief is tegen allergische en seizoensgebonden rhinitis. Nasobek elimineert de effecten van een loopneus, veroorzaakt door irritaties zoals een doordringende geur of koude lucht.

Dit farmaceutische product wordt niet voorgeschreven aan mensen die de componenten in de samenstelling niet verdragen, die infecties van schimmels hebben, oogherpes en frequente neusbloedingen. Leeftijdsbeperking - niet eerder dan 6 jaar.

Voorzichtigheid is geboden bij diegenen bij wie de diagnose leverziekte, glaucoom is gesteld, die eerder een myocardinfarct hebben gehad, en bij operaties in het neusgebied.

Nasobek veroorzaakt in de meeste gevallen geen ernstige gelijktijdige acties. Alleen milde verschijnselen zijn waarschijnlijk, zoals veelvuldig niezen, pijn in de neus, een branderig gevoel. Door een reactie op een bepaald bestanddeel van het product kan huiduitslag of netelroos optreden.

Xilen - (binnenlandse meest betaalbare vervanger)

Gezien de lage kosten, kan het kwalitatief rhinitis van verschillende oorsprong, sinusitis, oorontsteking media bestrijden. Bovendien kan Xilen in de voorbereidende fase worden gebruikt voor diagnostiek van de neusgangen..

Xylen is gecontra-indiceerd bij mensen met glaucoom, atrofische rhinitis, hoge bloeddruk, hoge hartslag en gevoelig voor de werkzame stof.

Vrouwen die een baby dragen of borstvoeding geven, mogen Xylen alleen gebruiken na een afspraak met een arts om te bepalen of het voor haar effectief zal zijn zonder de foetus en de baby ernstig te schaden. Bovendien moeten ze zich strikt houden aan de door de arts voorgeschreven doses, waardoor ze niet aanzienlijk kunnen worden overschreden..

Er moet aan worden toegevoegd dat langdurige therapeutische behandeling met dit medicijn niet is toegestaan..

Bijbehorende effecten kunnen worden veroorzaakt door langdurig of frequent gebruik. Irritatie van het slijmvlies, jeuk in de neus en niezen zijn zeldzaam. Minder vaak treedt oedeem op, verhoogt de hartslag, stijgt de bloeddruk, wat leidt tot de ontwikkeling van hoofdpijn, drang om te braken en slaapstoornissen.

Resultaten voor goedkope synoniemen

De bestudeerde tool in het artikel heeft een aantal waardige vervangers die qua samenstelling en indicaties niet fundamenteel verschillen. Farmaceutische bedrijven bevinden zich in verschillende delen van de wereld en produceren betaalbare producten die neusaandoeningen kunnen bestrijden. Elke farmaceutische winkel, elke online apotheek heeft een medicijn in zijn assortiment dat een vertegenwoordiger van elke sociale groep tevreden zal stellen. Een belangrijk punt in dit geval is om contact op te nemen met een medische instelling, waar een gekwalificeerde otolaryngoloog de juiste diagnose zal stellen, het meest geschikte medicijn en een regime voorschrijft.

Spray Nasonex - voor allergieën en chronische sinusitis

Indicaties

Spray Nasonex - voor allergieën en chronische sinusitis

Uitputtende allergieën, chronische sinusitis, poliepen in de neusholte... De set is niet prettig. Maar zelfs daarmee kan en moet je vechten. Meestal schrijft de behandelende arts Nasonex-spray voor. Het medicijn heeft ontstekingsremmende en antiallergische effecten. Het is gebaseerd op mometasonfuroaat, dat tot de groep van glucocorticoïden behoort en wordt beschouwd als een synthetisch analoog van bijnierhormonen, corticosteroïden (GCS) voor lokaal gebruik.

Figuur 1 - Nasonex gaat goed om met allergische rhinitis

Mometason onderdrukt ontstekings- en allergische reacties van verschillende typen bij gebruik in doses die geen systemische effecten ontwikkelen. Het therapeutische effect wordt 12 uur na het begin van de applicatie waargenomen.

Ondanks het feit dat Nasonex een hormonaal medicijn is, heeft het geen invloed op andere organen en systemen, behalve de neus..

Een kleine dosering en toepassing alleen in het neusgebied zorgen voor een zeer lage concentratie mometason in het bloed. Er moet ook worden opgemerkt dat Nasonex niet verslavend is..

Indicaties

De belangrijkste indicaties voor het gebruik van Nasonex zijn:

  • allergische rhinitis (seizoensgebonden of het hele jaar door), die gepaard gaat met constante rhinorroe en zwelling van het neusslijmvlies;
  • verergering van chronische sinusitis (het medicijn wordt voorgeschreven als aanvulling op antibiotische therapie) bij adolescenten en volwassenen;
  • poliepen van de neusholte, wat leidt tot een schending van de volledige ademhalingsfunctie.

Voor kinderen wordt Nasonex-spray voor allergieën voorgeschreven vanaf de leeftijd van twee jaar. Voor de behandeling van sinusitis bij pediatrie wordt het gebruikt bij kinderen ouder dan twaalf jaar..

Figuur 2 - Nasonex-druppels kunnen worden ingenomen door kinderen vanaf 2 jaar oud

Ook wordt de spray gebruikt om matige / ernstige seizoensgebonden allergische rhinitis te voorkomen. Het is noodzakelijk om Nazonex 2 weken voor de verwachte start van de stuifperiode te gebruiken.

Contra-indicaties

Voordat u het medicijn gebruikt, moet u de bijgevoegde instructies zorgvuldig lezen. De spray heeft, aangezien dit een medicijn is, contra-indicaties voor gebruik:

  • recente chirurgische ingrepen aan de neusholte;
  • open wondoppervlakken, bloedende krassen en scheuren in de neusholte;
  • verhoogde individuele gevoeligheid voor medicijncomponenten;
  • leeftijd van kinderen (met seizoensgebonden en het hele jaar door allergische rhinitis - tot 2 jaar, met acute sinusitis of verergering van chronische sinusitis - tot 12 jaar, met polyposis - tot 18 jaar) - wegens gebrek aan relevante gegevens.

Het medicijn wordt met voorzichtigheid gebruikt in de volgende omstandigheden:

  • actieve of latente tuberculose;
  • virale, bacteriële of schimmelprocessen;
  • herpes-infectie in de neus;
  • onbehandelde lokale infectie van onverklaarbare oorsprong.

Bijwerkingen

Bij het voorschrijven van het medicijn kunnen de volgende bijwerkingen optreden:

  • faryngitis;
  • hoofdpijn;
  • neusbloedingen (bloeding kan duidelijk zijn of er zijn bloedverontreinigingen in het uit de neus afgescheiden slijm);
  • irritatie van het slijmvlies in de neusholte;
  • branderig gevoel in de neus.

Figuur 3 - Een van de bijwerkingen van Nasonex kan zijn - Hoofdpijn

Kinderen die Nasonex krijgen voor de behandeling van allergische rhinitis hebben:

  • bloeden uit de neus;
  • irritatie van het neusslijmvlies;
  • hoofdpijn;
  • niezen;
  • zeer zelden: bronchospasme, kortademigheid, anafylaxie, angio-oedeem, smaak- en reukstoornissen, perforatie van het neustussenschot en verhoogde intraoculaire druk.

Hoe neemt u dit middel in?

Het medicijn is bedoeld voor intranasale toediening van de suspensie in de injectieflacon via een doseermondstuk. De dosis van het medicijn dat in de neusholte wordt gespoten, wordt bepaald door de arts, afhankelijk van de ernst van de ziekte.

Vóór het eerste gebruik van de spray wordt deze "gekalibreerd" door de applicator 6-7 keer in te drukken. Met deze actie kunt u de toediening van het medicijn in de neusholte instellen op een therapeutische dosis van 100 mg.

Figuur 4 - Ontvangst van Nazonex

Schud de fles krachtig voor elk gebruik..

Voor direct gebruik moet het uiteinde van de dispenser in de neus worden gestoken en op de applicator worden gedrukt (1 keer drukken = 1 keer sprayen). Het hoofd en de fles met het medicijn moeten strikt verticaal worden gehouden..

Als Nasonex 14 dagen of langer niet is gebruikt, moet u opnieuw "kalibreren" door tweemaal op de applicator te drukken. Het is ook belangrijk om het dispensing-mondstuk regelmatig schoon te maken om storingen te voorkomen..

Nazonex tijdens de zwangerschap

Omdat er geen klinisch bevestigde onderzoeken zijn naar het effect van de werkzame stof - mometasonfuroaat - op het lichaam van een zwangere vrouw, de foetus en tijdens het geven van borstvoeding, wordt het geneesmiddel met voorzichtigheid voorgeschreven vanaf het tweede trimester, en alleen als het verwachte effect van de therapie het potentiële risico voor de foetus / pasgeborene rechtvaardigt.

Figuur 5 - Nasonex tijdens de zwangerschap

Bij gebruik van het medicijn tijdens de zwangerschap moeten pasgeborenen zorgvuldig worden gecontroleerd op hypofunctie van de bijnierschors..

Nazonex voor kinderen

Volgens de gebruiksaanwijzing mag Nasonex-spray worden gebruikt door kinderen vanaf 2 jaar. Het doel van het medicijn hangt niet alleen af ​​van de leeftijd van het kind, maar ook van de gediagnosticeerde ziekte.

  • seizoensgebonden en het hele jaar door allergische rhinitis - voor kinderen vanaf 2 jaar;
  • acute sinusitis of verergering van chronische sinusitis - vanaf 12 jaar;
  • acute rhinosinusitis met milde tot matige symptomen zonder tekenen van ernstige bacteriële infectie - vanaf 12 jaar;
  • preventieve behandeling van seizoensgebonden allergische rhinitis van matig en ernstig beloop - vanaf 12 jaar oud (aanbevolen twee tot vier weken voor de verwachte start van het stuifseizoen);
  • polyposis van de neus, vergezeld van verminderde neusademhaling en geur - kinderen worden niet toegewezen.

Nasonex voor allergieën

Nasonex wordt gebruikt voor de behandeling van seizoensgebonden of niet-seizoensgebonden allergische rhinitis bij volwassenen en jongeren vanaf 12 jaar.
De aanbevolen profylactische en therapeutische dosis van het geneesmiddel is 2 inhalaties (elk 50 μg) in elke nasale passage eenmaal (de totale dagelijkse dosis mometason is 200 μg / dag). Klinische verbetering na de eerste toepassing van Nasonex wordt binnen 12 uur waargenomen.

Nadat het gewenste therapeutische effect is bereikt en om dit te behouden, wordt de dosis verlaagd tot 100 μg / dag. (eenmaal een inhalatie in elk neusgat).

Als de symptomen van de ziekte niet verminderen, is het in overleg met de behandelende arts mogelijk om de dagelijkse dosis te verhogen tot 400 mcg / dag. Als de toestand van de patiënt verbetert, moet de dosis van het medicijn worden verlaagd.

Kinderen van 2-11 jaar met allergieën wordt aanbevolen om eenmaal per inhalatie één inhalatie uit te voeren. De totale dosis is 100 mcg / dag.

Nasonex met adenoïden

Vergroting van de adenoïden is een vrij veel voorkomende complicatie van allergische rhinitis. Nasonex verlicht zwelling en voorkomt vaak de noodzaak van een operatie.

Een soortgelijk effect wordt bereikt door het onderdrukken van lymfoïd weefsel. Maar er moet rekening mee worden gehouden dat Nasonex met een uitgesproken ontstekingsproces niet effectief is. Ook onderdrukt de hormonale aard van het medicijn het immuunsysteem tot op zekere hoogte, daarom kan, nadat het medicijn is stopgezet, de ontsteking van de adenoïden hervatten (vooral bij kinderen). Om deze aandoening te verlichten, wordt aanbevolen om een ​​ontstekingsremmende behandeling van adenoïde vegetaties te ondergaan. En ook om het immuunsysteem te versterken, goed te eten, in de frisse lucht te lopen, te sporten en zo min mogelijk in contact te komen met huishoudelijke chemicaliën en stof.

Analogen van Nasonex

Synoniemen voor Nasonex-spray met hetzelfde actieve ingrediënt zijn: Dezrinit, Rizonel, Asmanex Twistheiler, Momat Rino en Nosefrin.

Figuur 6 - Nasonex-analogen

Analogen van Nazonex met een vergelijkbaar therapeutisch effect (doseringsvorm: spray): Flutinex, Avamis, Fliksonase, Beclonazal, Beclomethason, Fluticason, Tafen, Rinoklenil, Polydexa, Nasobek, Nazarel, Budoster, Aldecin.

Neusdruppels met GCS: Benacap, Benarin.

Voordat u Nazonex vervangt, moet u zeker uw arts raadplegen over contra-indicaties, dosering en duur van de therapie.

Nazonex of Avamis?

Nazonex en Avamis hebben een vergelijkbaar therapeutisch effect, toedieningsweg en indicaties. Het actieve bestanddeel van Avamis-spray is fluticasonfuroaat, Nazonex is mometasonfuroaat. Beide stoffen worden gekenmerkt door een zeer hoge affiniteit voor GCS-receptoren en uitzonderlijke lokale activiteit. Mometason onder alle bestaande GCS voor intranasale toediening heeft echter de laagste biologische beschikbaarheid en de snelste ontwikkeling van een therapeutisch effect. Bovendien is Nasonex, op basis van mometason, goedgekeurd voor gebruik bij kinderen vanaf twee jaar, terwijl Avamis in de pediatrische praktijk alleen wordt gebruikt voor de behandeling van kinderen ouder dan zes jaar. Mometasonfuroaat heeft een milder effect op het lichaam en heeft geen negatief effect.

Maar Avamis heeft minder contra-indicaties dan Nasonex-spray.

Vergeet niet dat, ondanks de gelijkenis van deze twee geneesmiddelen, alleen de behandelende arts het ene medicijn kan voorschrijven of vervangen door een ander..

Nazonex of Dezrinit?

De belangrijkste verschillen tussen Nazonex en Dezrinit zijn prijs en fabrikant. Nasonex is het originele medicijn dat in België wordt vervaardigd. En Dezrinit is een generiek medicijn dat in Israël wordt geproduceerd. De oorspronkelijke bereiding bevat altijd componenten van een hoger zuiverheidsniveau. Daarom is de effectiviteit hoger en is de tolerantie beter..
De werkzame stof van de medicijnen is identiek - mometason. In de samenstelling zijn er kleine verschillen in hulpcomponenten die het algehele therapeutische effect niet beïnvloeden.

Nasonex wordt vaker gebruikt voor kinderen, omdat het medicijn minder vaak bijwerkingen heeft dan zijn analoog.

Onthoud dat zelfs met dezelfde samenstelling het nemen van medicijnen moet worden gecoördineerd met de behandelende arts, die de optimale oplossing voor een specifieke ziekte zal voorstellen..

Video: Nasonex-spray - indicaties, video-instructies, beschrijvingen, beoordelingen

Nasonex-analogen

Deze pagina bevat een lijst van alle Nasonex-analogen per samenstelling en indicaties voor gebruik. Lijst met goedkope analogen, en u kunt ook prijzen in apotheken vergelijken.

  • De goedkoopste analoog van Nazonex: Beclomethasone-Aeronativ
  • De meest populaire analoog van Nazonex: Avamis
  • ATC-classificatie: Mometason
  • Actieve ingrediënten / samenstelling: mometason

#NaamPrijs in RuslandPrijs in Oekraïne
1Beclomethason-Aeronative Beclomethasone
Analoog volgens indicatie en wijze van aanbrengen
120 rbl--
2Nasobek Beclomethason
Analoog volgens indicatie en wijze van aanbrengen
140 rbl--
3Beclomethason Orion Pharma Beclomethason
Analoog volgens indicatie en wijze van aanbrengen
177 rbl--
4Mometason Sandoz Mometasonfuroaat
Analoog qua samenstelling en indicatie
191 rbl--
vijfTafen nasale budesonide
Analoog volgens indicatie en wijze van aanbrengen
250 rbl91 UAH

Bij het berekenen van de kosten van goedkope analogen van Nasonex werd rekening gehouden met de minimumprijs, die te vinden was in de prijslijsten van apotheken

#NaamPrijs in RuslandPrijs in Oekraïne
1Avamis Fluticasonfuroaat gemicroniseerd
Analoog volgens indicatie en wijze van aanbrengen
476 rbl102 UAH
2Flixonase fluticason
Analoog volgens indicatie en wijze van aanbrengen
359 rbl168 UAH
3Desrinitis mometasonfuroaat monohydraat
Analoog qua samenstelling en indicatie
295 rbl750 UAH
4Tafen nasale budesonide
Analoog volgens indicatie en wijze van aanbrengen
250 rbl91 UAH
vijfPolydex met fenylefrine dexamethason, neomycine, polymyxine B, fenylefrine
Analoog volgens indicatie en wijze van aanbrengen
265 rbl94 UAH

Deze lijst met analogen van geneesmiddelen is gebaseerd op de statistieken van de meest gevraagde geneesmiddelen.

Alle analogen van Nazonex

Compositionele analogen en indicaties voor gebruik

NaamPrijs in RuslandPrijs in Oekraïne
Nasonex Sinus mometason--187 UAH
Flix mometason--143 UAH
Desrinitis mometasonfuroaat monohydraat295 rbl750 UAH
Forinex mometasonfuroaat--175 UAH
Glensprey mometasonfuroaat--109 UAH
Mometason-Teva mometasonfuroaat--153 UAH
Sanomen van mometasonfuroaat--130 UAH
Mometason Sandoz Mometasonfuroaat191 rbl--

De bovenstaande lijst van analogen van geneesmiddelen, die Nasonex-substituten aangeeft, is het meest geschikt, omdat ze dezelfde samenstelling van actieve ingrediënten hebben en samenvallen in indicaties voor gebruik.

Analogen door indicatie en wijze van toediening

NaamPrijs in RuslandPrijs in Oekraïne
Glensprey met azelastine mometasonfuroaat, azelastinehydrochloride--193 UAH
Glensprey Actief mometasonfuroaat, azelastinehydrochloride--157 UAH
Beconase beclomethason--UAH 2
Nasobek Beclomethason140 rbl--
Beclonazal Aqua beclomethason----
Rinoclenil beclomethason----
Beclomethason-Aeronative Beclomethasone120 rbl--
Beclomethason Orion Pharma Beclomethason177 rbl--
Tafen nasale budesonide250 rbl91 UAH
Budoster Budesonide509 rbl--
Tafen Budesonide250 rbl--
Nazofan fluticason--127 UAH
Flixonase fluticason359 rbl168 UAH
Nazarel Fluticason303 rbl550 UAH
Flutinex fluticason----
Fluticason fluticason----
Avamis Fluticasonfuroaat gemicroniseerd476 rbl102 UAH
Polydex met fenylefrine dexamethason, neomycine, polymyxine B, fenylefrine265 rbl94 UAH

Verschillende samenstelling, kan samenvallen in indicatie en wijze van aanbrengen

NaamPrijs in RuslandPrijs in Oekraïne
Aqualor Baby zeewater60 rbl--
Aqualor Zacht zeewater197 rbl--
Aqualor Norm zeewater292 rbl--
Aqualor Forte zeewater130 rbl--
Aqualor Extra forte zeewater319 rbl--
Aqualor Keel zeewater, aloë vera150 rbl--
Aqualor zacht mini Zeewater197 rbl--
Aqualor forte mini Zeewater205 rbl--
Aqualor keel mini Zeewater231 rbl--
Momat Rino Advance Mometasonfuroaat, Azelastine hydrochloride350 rbl--
Momat Rino Mometasonfuroaat, Azelastine hydrochloride149 rbl--
Keel aqualor Zeewater449 rbl--
Nazol Baby-fenylefrine224 rblUAH 28
Nazolkyds fenylefrine--UAH 38
Stelphrine fenylefrine70 rbl--
Nasophen Kids Phenylephrine Hydrochloride----
Nazophene Baby Phenylephrine Hydrochloride----
Aloë38 rblUAH 5
Vicks Active Sinex oxymetazoline124 rblUAH 25
Nasalong oxymetazoline--22 UAH
Nazivin oxymetazoline90 rblUAH 26
Nazo-spray oxymetazoline--22 UAH
Nazol oxymetazoline62 rblUAH 26
Noxprey oxymetazoline92 rblUAH 17
Knoxprey Baby Oxymetazoline--UAH 25
Rinazoline oxymetazoline--11 UAH
Nazivin Gevoelige oxymetazoline130 rbl41 UAH
Naso-spray Baby oxymetazoline--UAH 24
Naso-spray met aloë-extract oxymetazoline--UAH 26
Noxivine oxymetazoline--13 UAH
Noxprey Actief oxymetazoline--UAH 26
Knoxprey Kid oxymetazoline--UAH 17
Operil oxymetazoline----
Rinoxyl-H oxymetazoline--UAH 18
Rint-neusspray met mentholoxymetazoline--48 UAH
Rint neusspray hydraterende oxymetazoline--48 UAH
Sialor Rino oxymetazoline hydrochloride65 rblUAH 300
Afrin oxymetazoline105 rbl250 UAH
Nesolin oxymetazolinehydrochloride----
Nesopin oxymetazoline88 rbl112 UAH
Afrin Hydraterende Oxymetazoline Hydrochloride145 rbl--
Afrin Extro Oxymetazoline hydrochloride156 rbl--
Galazolin Xylometazoline27 rblUAH 10
Voor de neus xylometazoline51 rbl22 UAH
Meralis xylometazoline--40 UAH
Otrivin xylometazoline110 rbl35 UAH
Otrivin met menthol en eucalyptus xylometazoline--UAH 51
Rinazal xylometazoline--11 UAH
Rinonorm Xylometazoline60 rbl--
Rinostop xylometazolineRUB 25122 UAH
Tizine tetrizoline74 rblUAH 21
Tizine xylo xylometazoline84 rblUAH 21
Trivin----
Pharmazoline xylometazoline--UAH 9
Pharmazoline N xylometazoline--UAH 14
Grippostad Reno--UAH 25
Xyleen Xylometazoline24 rbl400 UAH
Xylo-Mefa Xylometazoline--UAH 37
Xylometazoline XylometazolineRUB 17UAH 21
Rinorus Xylometazoline hydrochloride16 rblUAH 29
Snoop Xylometazoline Hydrochloride86 rbl57 UAH
Neusspray Dr. Theiss xylometazoline--UAH 39
Tizine Bio Xylometazoline----
Fastorik-N xylometazoline----
Eucabal-druppels voor kinderen xylometazoline--33 UAH
Evkazolin Aqua Xylometazoline96 rblUAH 29
Xinos--12 UAH
Rhinomaris xylometazoline99 rbl160 UAH
Xylin Xylometazoline Hydrochloride----
Xylometazoline-SOLOpharm Xylometazoline hydrochloride16 rbl--
Xymelin IVF Xylometazolinehydrochloride112 rbl--
Tizine Expert Xylometazoline85 rbl--
Tizin Classic Xylometazoline----
Xyleen NEO Xylometazolinehydrochloride166 rbl--
Asterisk NOZ Xylometazoline hydrochloride16 rbl--
Dr. Theiss Rinotaiss Xylometazoline Hydrochloride124 rbl--
Sanorin-Xylo Xylometazoline hydrochloride32 rbl--
Tizine Xylo Bio Xylometazoline hydrochloride115 rbl--
Voor neusdruppels Xylometazoline51 rbl--
Naphthyzine naphazolineWRIJVING 5UAH 5
Sanorin naphazoline52 rblUAH 1
Nazin naphazoline--UAH 7
Naphthyzine plus naphazoline9 rbl--
Nazorin met eucalyptus naphazoline nitraat----
Naphtizin Bufus NaphazolineRUB 25--
Lazorin tramazolin--UAH 18
Lazolvan Reno tramazolin257 rbl--
Nasaal voor kinderen dexpanthenol, xylometazoline155 rblUAH 28
Septanazal dexpanthenol, xylometazoline72 rblUAH 31
Septanazal voor kinderen dexpanthenol, xylometazoline--55 UAH
Adrianol Phenylephrine in combinatie met andere geneesmiddelen95 rbl180 UAH
Nazol Kids Phenylephrine Hydrochloride62 rblUAH 27
Rinopront Carbinoxamine-maleaat, fenylefrinehydrochloride93 rbl--
Vibrocil dimethindene, fenylefrine192 rblUAH 25
Grippocitron Rinos Xylometazoline--22 UAH
Milt dimethindene, fenylefrine--33 UAH
Eden Reno dimethinden, fenylefrine--UAH 8
Sanorin-analergin antazolin, naphazoline138 rblUAH 38
Allergozol-DF naphazoline nitraat, difenhydramine hydrochloride----
Xymelin Xylometazoline10 wrijven53 UAH
Xymelin Extra Ipratropium Bromide, Xylometazoline182 rbl57 UAH
Nasaal dexpanthenol, xylometazoline98 rblUAH 28
Eucazoline xylometazoline, Eucalyptus staafvormig66 rblUAH 20
Otrivin Extra Ipratropiumbromide, xylometazoline--62 UAH
Rinomistin xylometazoline, miramistin--57 UAH
Rinex xylometazolinehydrochloride, dexpanthenol----
Otrivin Complex Ipratropiumbromide-monohydraat, Xylometazolinehydrochloride181 rbl--
Nazol Advance Oxymetazoline172 rblUAH 26
Nosolin Plus kamfer, levomenthol, oxymetazoline, cineole--UAH 28
Rinofluimucil acetylcysteïne, tuaminoheptaan201 rblUAH 63
Fluimucil acetylcysteïne60 rblUAH 20
Grippferon met loroatadine Interferon alfa-2b humaan recombinant, Loratadin----
Cromo sandoz cromoglycinezuur--UAH 29
Cromoglin cromoglycic acid----
Tizine Alerji Levocabastine165 rbl--
Allergodil Azelastine hydrochloride230 rbl98 UAH
Allergodil C Azelastine785 rbl--
Lorizan Loratadin--UAH 9
Bactroban mupirocine472 rbl--
Isofra framycetin263 rbl78 UAH
Framinazin framycetinesulfaat----
Aqua Maris zeewater van de Adriatische Zee45 rblUAH 3
Aqua Maris Plus Adriatisch zeewater220 rblUAH 101
Aqua Maris Sterk zeewater, gezuiverd water160 rbl87 UAH
Delufen homeopathische potenties van verschillende stoffen--113 hry
Geen zout--UAH 8
Zout natriumchloride1000 wrijven34 UAH
Humer Monodose zeewater--UAH 10
Sinuforte cyclaam europees1518 rbl223 hry
Marimer zeewater84 rbl46 UAH
Humer 150 voor kinderen zeewater----
Hydraterende natriumchloride zonder zout--UAH 9
Nosalen natriumchloride--UAH 8
Rinolux natriumchloride--UAH 49
Septoaqua calciumchloride dihydraat, magnesiumsulfaat heptahydraat, magnesiumchloride hexahydraat, natriumbicarbonaat, natriumchloride92 rbl68 hry
Physiomer zeewater35 rbl450 UAH
Humer 150 volwassen zeewater--198 UAH
Aquazolin--UAH 14
Aqua spray--UAH 50
Aqua Spray Plus--UAH 50
Aqua Spray Plus D-Panthenol--UAH 50
Nazol Aqua natriumchloride----
Sialor Silver Proteinate65 rblUAH 300
Sialor Aqua zeewater132 rbl--
Aqua Maris Sens zeewater, gezuiverd water--131 hry
Aqua Maris Zeezout zeezout270 rbl112 UAH
Aqua Maris Norm zeewater, gezuiverd water142 rbl--
Aqua Maris Baby zeewater, gezuiverd water246 rbl115 UAH
Aqua Maris Oto zeewater--500 UAH
Aqua Maris Keelspray Adriatisch Zeewater met natuurlijke sporenelementen2384 rbl--
Marimer Forte zeewater84 rbl--
Moreal Plus dexpanthenol184 rblUAH 300
Otrivin Baby isotone zoutoplossing116 rbl--
Sialor (Protargol) Zilverproteïne181 rbl--
Humer zeewater1880 rbl--
Physiomer forte Zeewater----
Aflubin-Naze Lumbago-weide, kwikjodide, Luffa, melkachtig sap, zwarte mosterd, Euphorbia268 rbl440 UAH
Boromenthol boorzuur, menthol--UAH 5
Menthol----
Pinosol alfa-tocoferol, guayazuleen, pepermunt, grove den, thymol, eucalyptus129 rblUAH 20
Cinnabsin295 rbl42 UAH
Dolfijn natriumbicarbonaat, zeezout, droog rozenbottel extract, droog zoethout extract121 rbl--
Evamenol Levomenthol, Eucalyptusolie48 rbl72 UAH
Euphorbium Compositum408 rblUAH 81
Kruidnagel, kamfer, kaneel, menthol, pepermunt, eucalyptus--UAH 7
Pinovit alfatocoferol, pepermunt, bergden, thymol, eucalyptus--UAH 23
Luffel Sulphur, Histamine, Luffa operculate, Triallis glauca319 rbl--
Eucasept azuleen, tocoferolacetaat, muntolie, dennenolie, thymol, eucalyptusolie114 rbl--
Diarree----

Hoe een goedkoop analoog van een duur medicijn te vinden ?

Om een ​​goedkoop analoog voor een medicijn, een generiek of een synoniem te vinden, raden we allereerst aan om aandacht te besteden aan de samenstelling, namelijk aan dezelfde actieve ingrediënten en indicaties voor gebruik. Identieke actieve ingrediënten van het medicijn zullen aangeven dat het medicijn synoniem is met het medicijn, farmaceutisch equivalent of farmaceutisch alternatief. Vergeet echter niet de inactieve componenten van vergelijkbare medicijnen, die de veiligheid en effectiviteit kunnen beïnvloeden. Vergeet het advies van artsen niet, zelfmedicatie kan uw gezondheid schaden, dus raadpleeg altijd uw arts voordat u medicatie gebruikt.

Nazonex-prijs

Op de onderstaande sites vindt u prijzen voor Nasonex en kunt u informeren naar de beschikbaarheid bij een nabijgelegen apotheek

Nazonex-instructie

INSTRUCTIE
over het gebruik van het medicijn
NAZONEX

Indicaties
Allergische rhinitis (seizoensgebonden of meerjarig) bij volwassenen en kinderen vanaf 12 jaar. Chronische sinusitis (verergering, als onderdeel van complexe therapie).

Contra-indicaties
Overgevoeligheid, infectieziekten van het neusslijmvlies, recente operatie of nasaal trauma (totdat de wonden volledig genezen), kinderen (tot 12 jaar). Tuberculose (actief of latent), schimmel, bacteriële, systemische virale infectie, herpes simplex met oogbeschadiging, langdurige therapie van systemische GCS, zwangerschap, borstvoeding.

Toepassing tijdens zwangerschap en borstvoeding
Na intranasale toediening van het geneesmiddel met de maximale therapeutische dosis, wordt mometason niet gedetecteerd in bloedplasma, zelfs niet bij een minimale concentratie; daarom kan worden verwacht dat het effect op de foetus verwaarloosbaar is en dat de potentiële reproductietoxiciteit zeer laag is..
Vanwege het feit dat er geen speciale, goed gecontroleerde onderzoeken naar de werking van het geneesmiddel bij zwangere vrouwen zijn uitgevoerd, mag Nasonex alleen aan zwangere vrouwen, moeders, borstvoeding of vrouwen in de vruchtbare leeftijd worden voorgeschreven als het verwachte voordeel van de benoeming het potentiële risico voor de foetus en pasgeborene rechtvaardigt..
Pasgeborenen van wie de moeder GCS tijdens de zwangerschap heeft gebruikt, moeten zorgvuldig worden onderzocht om mogelijke bijnierhypofunctie te identificeren.

speciale instructies
Niet gebruiken bij oogheelkunde. Tijdens de behandeling moet het neusslijmvlies worden onderzocht: als zich een bacteriële of schimmelinfectie ontwikkelt, moet de behandeling worden geannuleerd. Voordat u de inhalator gebruikt, worden 6-7 kalibratieklikken uitgevoerd. Na een onderbreking van de behandeling gedurende 2 weken of langer wordt voor gebruik een tweede "kalibratie" uitgevoerd. Schud de fles voor gebruik.

Samenstelling
1 dosis bevat mometasonfuroaat (als monohydraat) 50 mcg;
hulpstoffen: gedispergeerde cellulose BP 65 cps; glycerol; natriumcitraat dihydraat; citroenzuur monohydraat; polysorbaat 80; benzalkoniumchloride; fenylethylalcohol; gezuiverd water

Wijze van toediening en dosering
Voor volwassenen en kinderen vanaf 12 jaar is de profylactische en therapeutische dosis 2 inhalaties van 50 mcg per neusgang, eenmaal per dag; dagelijkse dosis - 200 mcg. Indien nodig kan de dosis worden verhoogd tot 4 inhalaties per neusgang; dagelijkse dosis - 400 mcg. Na het verdwijnen van de symptomen van de ziekte wordt een dosisverlaging aanbevolen. Onderhoudsdosis - 50 mcg in elke neusgang; dagelijkse dosis - 100 mcg. Bij de behandeling van sinusitis - 2 inhalaties (100 μg) in elke neusgang 2 keer per dag. Kinderen van 3 tot 12 jaar - 1 inhalatie (50 mcg) per neusgang per dag. Na de initiële "kalibratie" -periode, tijdens de eerste 6-7 persen van de sproeiknop, wordt een stereotiepe medicijnafgifte tot stand gebracht, waarbij bij elke druk op de knop 50 μg mometasonsuspensie wordt afgegeven. Voor volwassenen en kinderen vanaf 12 jaar is de profylactische en therapeutische dosis 2 inhalaties van 50 mcg per neusgang, eenmaal per dag; dagelijkse dosis - 200 mcg. Indien nodig kan de dosis worden verhoogd tot 4 inhalaties per neusgang; dagelijkse dosis - 400 mcg. Na het verdwijnen van de symptomen van de ziekte wordt een dosisverlaging aanbevolen. Onderhoudsdosis - 50 mcg in elke neusgang; dagelijkse dosis - 100 mcg. Bij de behandeling van sinusitis - 2 inhalaties (100 μg) in elke neusgang 2 keer per dag. Kinderen van 3 tot 12 jaar - 1 inhalatie (50 mcg) per neusgang per dag. Na de eerste "kalibratie" -periode, tijdens de eerste 6-7 keer drukken op de verstuiverknop, wordt een stereotiepe medicijnafgifte tot stand gebracht, waarbij bij elke druk op de knop 50 μg mometasonsuspensie wordt uitgestoten.

Bijwerkingen
Bij de behandeling van seizoensgebonden of niet-seizoensgebonden allergische rhinitis.

  • neusbloedingen (duidelijk of afscheiding van met bloed bevlekt slijm of bloedstolsels)
  • faryngitis,
  • branderig gevoel in de neus,
  • irritatie van het neusslijmvlies.

Neusbloedingen stopten in de regel vanzelf, waren niet ernstig; ze kwamen voor met een frequentie die iets hoger was dan bij gebruik van placebo (5%), maar gelijk of minder dan bij gebruik van andere GCS voor intranasaal gebruik, die werden gebruikt als actieve controle (in sommige van hen was de incidentie van bloedneuzen tot 15% ). De incidentie van alle andere bijwerkingen was vergelijkbaar met de incidentie met placebo.

  • neusbloedingen,
  • hoofdpijn,
  • gevoel van irritatie in de neus,
  • niezen.

De incidentie van deze bijwerkingen bij kinderen was vergelijkbaar met de incidentie met placebo.
Bij de behandeling van exacerbaties van sinusitis (bij gebruik van Nasonex-spray als adjuvans).

Bij volwassenen en adolescenten:

  • hoofdpijn,
  • faryngitis,
  • branderig gevoel in de neus,
  • irritatie van het neusslijmvlies.

Neusbloedingen waren matig uitgesproken, hun incidentie met Nasonex was ook vergelijkbaar met de incidentie van neusbloedingen met placebo (respectievelijk 5% versus 4%).
Zeer zelden zijn bij intranasaal gebruik van GCS gevallen van perforatie van het neustussenschot of verhoogde intraoculaire druk waargenomen.

Interacties tussen geneesmiddelen
De combinatietherapie met loratadine werd door patiënten goed verdragen. Interactiestudies met andere geneesmiddelen zijn niet uitgevoerd.

Overdosis
Symptomen: bij langdurig gebruik van corticosteroïden in hoge doses en bij gelijktijdig gebruik van verschillende corticosteroïden is remming van de functie van het hypothalamus-hypofyse-bijnierstelsel mogelijk.
Behandeling: vanwege de lage (minder dan 0,1%) systemische biologische beschikbaarheid is het onwaarschijnlijk dat in geval van accidentele of opzettelijke overdosering andere maatregelen dan het monitoren van de patiënt nodig zijn en vervolgens de behandeling met de aanbevolen dosis voortzetten.

Opslag condities
Bij een temperatuur van 2-25 ° C. (niet bevriezen)

Houdbaarheid
3 jaar.

Leveringsvoorwaarden van apotheken
Op recept verkrijgbaar

Populaire Categorieën

Een Cyste In De Neus

Verlies Van Reuk